Hinnakiri / teenused

Teenus Hind
1h pildistamine (kuni 7le inimesele, iga järgnev inimene 10 €)  150€ / 120€
30 min pildistamine (sobib kuni 5le inimesele)  110€ / 90€
buduaar/ akt 200€
vastsündinu pildistamine 250€
pulmapakett 700€
pulmapakett ilma peota 400€
jumestus 35€
pruudi jumestus/ peigmehe jumestus 45€ / 20€
lokisoeng 25€

1h pildistamist sisaldab eelvaliku galleriid ja kliendi enda poolt valitud kuni 20 korrigeeritud fotot, 30min pildistamist sisaldab eelvaliku galleriid ja kliendi enda poolt valitud kuni 10 korrigeeritud fotot.

Stuudios pildistamisel on broneeringutasu 1h puhul 50€ ja 30min puhul 30€. Tühistamisel broneeringutasu ei tagastata, aga saab aega muuta ühe korra 24h enne kokkulepitud pildistamise aega.

Buduaari/ akti pildistamine
sisaldab jumestust ja kuni 2h pildistamist. Lisaks võimalus juurde soetada soengut.  Ühe sessiooniga valmib 20 korrigeeritud fotot. Broneeringutasu 60€.

Vastsündinu pildistamine sisaldab kuni 2h pildistamist, erinevad stilistikad. Stilistika on fotograafi enda poolt. Ühe fotosessiooniga valmib 20 korrigeeritud fotot. Broneeringutasu 60€.

Tartust väljapoole lisandub transpordikulu 0,35 €/km  ja tuleb tasuda vähemalt 50% broneeritud tööst.

Fotod valmivad ühe kuu jooksul pärast pildistamisepäeva, kui ei ole eelnevalt teisiti kokkulepitud. Peentöötlusega fotod valmivad kahe nädala jooksul.
Lisa peentöötlusega foto on 5€.

VIIMASEL MINUTIL TEENUSE TÜHISTAMISE VÕI MITTE KOHALE ILMUMISEL ON MUL ÕIGUS SAATA ARVE KOKKULEPITUD SUMMALE. AKSEPTEERIN JUMESTUSE JA SOENGU TÜHISTAMISE 1H VAREM. STUUDIOS PILDISTAMISE  24H VAREM JA ÕUES ON LÄBIRÄÄGITAV.

Pulmapakett

Pulmapakett sisaldab:

  • proovipildistamine 30 min
  • sättimise pildistamine (soeng, jumestus)
  • registreerimise jäädvustamine
  • ilupildid
  • grupipildid
  • pidu kuni südaööni

maksumus on 700 € + transpordikulu 0,35 €/ km.

Pruutpaariga kohtun kaks korda enne pulmapäeva. Esimesel kohtumisel räägin pruutpaariga silmast silma täpsemalt pulmadest ja tutvume teineteisega. Teisel korral teeme proovipildistamise. Ajakulu kuni 30 min. Proovipildistamise peab tasustama ja kui otsustate, et sobin fotograafiks, siis selle summa arvestame tervest paketist maha. Lisaks annan kaasa 10x 15cm mõõdulise fotodega karbi ja ilmutan teie poolt valitud galeriist 10 fotot. Ilupildistamine kestab orienteeruvalt 1-2 h. Arvestada võiks siiski 2h.

Kui pidu ei soovita, siis maksab pulmapakett 400 € + transpordikulu 0,35 €/ km.

Sisaldab: sättimise pildistamine, registreerimise jäädvustamine ja ilupildid.

Otsite fotograafi või jumestajat ?

Kui teil on soov tellida fotograafia või jumestuse teenust, võtke minuga ühendust!